Czerwcowi solenizanci

Nasi Kochani Solenizanci …
Składamy Wam najlepsze życzonka,
Dużo zdrówka i słonka,
Humoru dobrego, życia kolorowego
I wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń !!!
Kochani …jeszcze raz wielkie buziaki i uściski dla Was !!!! 🥳🥳🥳❣️❣️❣️
Przejdź do treści