Halo Świecie Mediów i innych internetów !!!

A tak naprawdę nasi Kochani Przyjaciele pewnie jeszcze na urlopach jesteście, co ??? A My już…no już jesteśmy po 🥴. Miało być z dużą pompą, post na wypasie, że jakie wspomnienia mamy, jak jesteśmy szczęśliwi, ale jak tylko zobaczyliśmy co się nam porobiło w ogrodzie 🫣…na Kossaka to wiadomo 5 Lubicka Drużyna Harcerek „Grań” im. gen. Elżbiety Zawackiej ,,Zo” narobiła się po pachy i ogród mają gotowy, a My na Orlej …sami zobaczcie 😑.
🌿 Powrót do rzeczywistości po urlopie! 🏡
Urlop minął szybko, ale ogródek nie próżnował – liście, chwasty i… pierwsze zbiory! 🍅🥕 Dziś dzień ogarniania po wakacjach: grabienie, czyszczenie grządek i zbieranie warzyw, które zdążyły dojrzeć pod naszą nieobecność. Trochę pracy, ale też dużo satysfakcji 💪🌱
A jak u Was? Też wracacie do codzienności z łopatą i grabkami? 😄.
Przejdź do treści